Promosyon Baskılı Duvar Saatleri

Baskılı duvar saatleri çeşitlerine, 100’lerce farklı ve yerli üretim duvar saatine buradan ulaşabilirsiniz. Ahşap, plastik, metalize, cam duvar saatleri seçenekleriyle markanız için istediğiniz özel baskı ile satın alabilirsiniz.

Ahşap Duvar Saatleri

Promosyon ahşap duvar saatleri yerli üretim olmakla birlikte tamamen doğal görüntüsü ile ilgi çekmektedir. Ahşap üzerine direk olarak UV baskı teknolojisiyle sınırsız renkte baskı yapılmaktadır. Hem logonuz hemde istediğiniz detaylarla hazırlanan ahşap promosyon duvar saatlerini şimdi keşfedin.

 

Plastik Duvar Saati

Promosyon Plastik Duvar Saati yerli üretim olmakla birlikte kasası plastik ve önünde plastik bombili koruması bulunmaktadır. Hem tasarımı hem de duruşu ile duvarı dekore ederken reklamınızı üzerinde taşır. Her duvarda göz önünde olmanız için ideal bir üründür. Kadranına göre baskı belirlenir. Akar saniyesi ile yıllarca çalışır.

Alüminyum Duvar Saatleri

Alüminyum kasalı duvar saatleri ağır duran ve markanızın prestijine katkı sağlayan duvar saatleridir. Gövde türüne göre baskı uygulanmaktadır. Promosyon baskılı duvar saati markanızın görünürlüğünü arttırır. Promosyon ürünler arasında sık kullanılan kalıcı baskılı ürünlerdir.

Metal Duvar Saatleri

Metal kasalarıyla markanızı duvarlarda sürekli sergileyin. Kalıcılığı sayesinde en uzun süre reklamınızı ve markanızı göz önünde tutan üründür. Promosyon Metal Duvar Saatleri kadranına göre farklı baskı teknikleriyle hazırlanır.

Cam Duvar Saatleri

Bombe yapılarıyla cam kasa duvar saatleri camın estetiğini öne çıkaran ve markanızı göz önünde tutan bir ürünlerdir. Baskılı Cam Duvar Saatleri promosyon duvar saati alanında sık kullanılan ürünlerdir.

Metalize Duvar Saatleri

Metalize kasasıyla şık duran duvar saatleri promosyona yönelik marka baskıları yapılarak üretilir. Markanız için metalize duvar saati arıyorsanız size en uygun kreatif tasarımı yapıp sunuyoruz.

Cep ve Kol Saatleri

Özel ve vip ürünler ile birlikte markanız adına hediyeler vermek için kreatif ürünlerdir. Köstekli saatler ve kol saatleriyle birlikte markanızı şık bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

Baskılı Duvar Saatleri

Kadranına uygun olarak baskı seçeneklerinin seçildiği Promosyon Baskılı Duvar Saatleri için kategorilerimizi inceleyebilir ve yüzlerce yerli üretim modele ulaşabilirsiniz.

Duvar saatleri için 0850 532 118 7 nolu telefondan baskı ile ilgili ek bilgi almanız gerekmektedir.